La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

3

w końcu obejrzałem mecz i pomimo że wynik niewiele lepszy niż w poprzednim sezonei to gra z goła inna

jakbyśmy wykorzystali setki z pierwszej połowy to było 0-3 do przerwy dla nas + do tego karny na Demebele - dla mnie to skandal i powinno się to nagłaśniać wszędzie

ale bez gdybania chce powiedzieć że jak ma się tyle setek to 2-3 trzeba wykorzystać w meczu i wynik byłby inny, ale czasami są takie mecze że za nic nie chce wejść, może to kwestia też za dużej mobilizacji naszych, czasami wtedy za bardzo sztywne nogi są

mimo wszystko mecz to drobny prognostyk i sądzę że Xavi i drużyna wyciągnie wnioski z niektórych rzeczy


a co awansu to sądzę że teraz oba mecze z Interem wygramy i będzie walka o pierwsze miejsce na Camp Nou, uważam też że tam wygramy ale czy da to pierwsze miejsce to się okaże

1

@lucca87 Myślę że warto też dodać że graliśmy w Monachium, nieważne kto by tu przyjechał Bayern zawsze byłby lekkim faworytem, czas gra na naszą korzyść, drużyna się zgrywa. Następny mecz będzie lepszy, a rewanż na Camp Nou.

konto usunięte

0

@lucca87 Najważniejsze, że Ajax przegrał

0

@P33ck
niby czemu to źle że przegrał, ja akurat im kibicuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?