- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
6
Ale mi Pani Sanna Marin teraz zaimponowała
0
@draxidox nie do końca gdyby ue nie chandlowała z Rosją nie miała by tanich surowców nie bylaby bogata.Kolejna rzecz owszem ue jedt uzalezniona od Rosji choć teraz mniej to jednak Rosja jest mocno uzależniona od Europy.Dzięki temu sankcje mocno cisną w ruskich.Tak gdyby ue nie chandlowała z ruskimi ruskie sprzedawałyby energie gdzie indziej.Dziś sankcje by nie działaly i ruskie mogły by atakować i spokojnie gospodarka ich mogłaby funkcjonować i jednocześnie mogli by dojść aż do warszawy.Tak są w dup.tak naprawdę.Twż warto dać szanse Rosji może naiwną ale teraz już wiesz ze probowałeś i ze swojej strony zrobiłeś co mogłeś.Ja się z tym pogkądem nie zgadzam.
2
@Borneo nawet jeśli masz rację, to jedna rzecz w Twojej wypowiedzi bardzo kłuje w oczy. Handel piszemy przez samo "H" :)
Pozderki z przymrużeniem oka :)
0
@Borneo wytłumacz mi jak to jest, że 2-3 lata temu pisałeś normalnie, a teraz nagle tyle błędów ortograficznych, gramatycznych, etc.
Ciężko się czyta Twoje komentarze.
Pisałeś mi, że masz dysleksję, etc.
Nabyłeś ja rok temu, czy jak?
Bo ja rozumiem wszystko, ale z ciekawości przejrzałem Twoje komentarze z minionych lat i normalnie pisałeś
0
@krzywy dzuęki z dyslektykami jest tak że jutro pusze to poprawnie a pojutrze już nie.
0
@michal26 nigdy nie pisałem normalnie choc ostatnio ciężej pracuje a to się odbija też wxrok mi się pogorszył i klikam na literę obok