La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

6

Ale mi Pani Sanna Marin teraz zaimponowała


0

@draxidox nie do końca gdyby ue nie chandlowała z Rosją nie miała by tanich surowców nie bylaby bogata.Kolejna rzecz owszem ue jedt uzalezniona od Rosji choć teraz mniej to jednak Rosja jest mocno uzależniona od Europy.Dzięki temu sankcje mocno cisną w ruskich.Tak gdyby ue nie chandlowała z ruskimi ruskie sprzedawałyby energie gdzie indziej.Dziś sankcje by nie działaly i ruskie mogły by atakować i spokojnie gospodarka ich mogłaby funkcjonować i jednocześnie mogli by dojść aż do warszawy.Tak są w dup.tak naprawdę.Twż warto dać szanse Rosji może naiwną ale teraz już wiesz ze probowałeś i ze swojej strony zrobiłeś co mogłeś.Ja się z tym pogkądem nie zgadzam.

2

@Borneo nawet jeśli masz rację, to jedna rzecz w Twojej wypowiedzi bardzo kłuje w oczy. Handel piszemy przez samo "H" :)
Pozderki z przymrużeniem oka :)

0

@Borneo wytłumacz mi jak to jest, że 2-3 lata temu pisałeś normalnie, a teraz nagle tyle błędów ortograficznych, gramatycznych, etc.
Ciężko się czyta Twoje komentarze.
Pisałeś mi, że masz dysleksję, etc.
Nabyłeś ja rok temu, czy jak?
Bo ja rozumiem wszystko, ale z ciekawości przejrzałem Twoje komentarze z minionych lat i normalnie pisałeś

0

@krzywy dzuęki z dyslektykami jest tak że jutro pusze to poprawnie a pojutrze już nie.

0

@michal26 nigdy nie pisałem normalnie choc ostatnio ciężej pracuje a to się odbija też wxrok mi się pogorszył i klikam na literę obok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?