La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 680 Culés

11

To już dziś o godz. 13. Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Co prawda można przez niego przepłynąć dmuchanym materacem albo żaglówką,bo jest trochę płytki. Może to nawet lepiej, bo i tak póki co nie mamy statków i towarów, które mogłyby tamtędy płynąć. Poza tym brakuje 900 metrów dojścia do portu, które ma sobie sam przekopać Elbląg, ale nie ma na to środków.
No ale wstęgę przeciąć trzeba,a i koncert będzie. Bawmy się zatem i chwalmy mądrość Prezesa,który mógł przecież gorzej spożytkować te 2 miliardy.

konto usunięte

1

@Przemek2323 Czyli nic wiekszego niz materac czy zaglowka nie przeplynie? Z ciekawosci zobacze o 13 jak jestes poinformowany w tym temacie.

konto usunięte

1

@martin3131 ostatnio był potężny filmik..płynął stateczek i musiał zawrócić xD

2

@martin3131 jeszcze można różowym lemingiem próbować. Docelowo przepłynie coś większego, do zanurzenia 4,5 metra,czyli niezbyt duże jednostki. Teraz nie dopłyną jeszcze do portu bo brakuje dojścia. Można towar wyrzucić w krzaki. Poza tym nie bardzo wiadomo po co miałyby tam płynąć te statki,przepustowość tego portu w porównaniu z innymi naszymi portami będzie minimalna (kilkadziesiąt milionów ton rocznie np. w Gdyni vs teoretycznie 3 miliony w Elblągu).

0

@Przemek2323 Ty sam jesteś taki różowy leming :P
Flaming jeżeli już.

0

@jacobFCB racja,racja. Tzn. co do tego flaminga :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?