- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
4
Boli mnie, że każdy będzie patrzył na hat-tricka z PSG i Chelsea. Prawdziwa Złota Piłka biega dziś na Camp Nou. Benzema rozgrywa w La Lidze i Realu 14 sezon. 34 letni Lewandowski przychodzi z Bundesligi, nazywanej farmerską i wykręci w pierwszym sezonie lepsze liczby niż Francuz w jakimkolwiek sezonie w Realu.
3
@cris2706 Weź bo ci wyskoczą zaraz że przecież Benzema jest piłkarzem Realu i nie można tak mówić.
0
@cris2706 Szkoda tylko, że tych liczb nie potwierdził w meczu z Bayernem.
0
@cris2706 Tylko, że liczby Benzemy w znaczący sposób przyczyniły się do wygrania LM i ligi przez Real. I to wystarczy, żeby Francuz wygrał złotą piłkę.
0
@Bobert_Kubicki śmiechu warta, że mecz z Bayernem będzie Lewemu wypominany do końca sezonu...
@Barcanajlepszyteam gdyby nie interwencje Kurtuły w finale to nie byłoby żadnej LM dla Realu. Puchary wygrywa drużyna a ZP to nagroda indywidualna.
I wiem, że ZP jest za sezon, więc obecny sezon już się do niej nie zalicza. W poprzednim sezonie Lewy też strzelał więcej.
0
@cris2706 Gdyby ZP była tylko nagrodą indywidualną, to Modric by jej nigdy nie wygrał, a Leo miałby 2/3 więcej. Zawsze wszyscy patrzą, co dany zawodnik wygrywa z drużyną.
1
@Barcanajlepszyteam i tak powinno być. Złota Piłka dla Modricia to największy żart. Ronaldo w 2016 i 2017 dostawał je tylko za LM.
0
@cris2706 I patrząc pod takim kątem, to złota piłka dla Benzemy nie będzie żadnym zaskoczeniem.