La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

12

Ja nie wiem dlaczego odrzucać, że Messi chciał bajońskiego kontraktu. Skoro regularnie przedłużano mu kontrakt, a następowała eskalacja żądań, kolejna transza z coraz wyższymi wymogami wydaje się naturalnym krokiem.
Niestety Bartomeu rozpieścił towarzystwo wzajemnej adoracji i pękła w wyniku tego finansowa bańka, czego rezultatem były min. finansowe dźwignie.
Nie oszukujmy się, relacje finansowe na linii prezes-zawodnicy były głęboko patologiczne, a rykoszetem oberwał klub zarówno na polu finansowym i sportowym.

Jedno należy zaznaczyć, Leo miał super wymagania finansowe, ale też super wiele dał temu klubowi i spłacił każdy grosz (czytaj eurocent), czego nie da się powiedzieć o poprzednim prezesie, o niektórych trenerach oraz zawodnikach.

17

@Comentateiro Messi nie tylko grał tutaj w piłkę, ale naturalną siłą rzeczy był również ambasadorem FC Barcelony. Każdy kto kiedykolwiek słyszał to nazwisko wiedział, że reprezentuje on ten znany klub na "B". Moja 88 letnia babcia nawet to wie. Duuuuuża reklama dla całego klubu, ogromne przyciąganie fanów, którzy chcą podziwiać człowieka, który gra genialnie w piłkę, a on nie jest debilem, który sobie nie zdaje z tego wszystkiego sprawy, więc ogromne pieniądze są tutaj całkowicie zrozumiałe.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 z 1 strony nie jest debilem, a z drugiej raz twierdził, że płacił podatki, a nie płacił za co został skazany,a za drugim razem nie potrafił na umowie rozczytać najprostszego zapisu na swiecie mianowicie do kiedy ma kontrakt xD

0

@masq Po pierwsze to on nic nie czyta bo ma od tego cały sztab prawników (jakbyś był obrzydliwie bogaty od młodego szczeniaka to też byś tak miał), po drugie menagerem jest ojciec, który zajmuje się jego karierą od strony papierkowej, więc to oni mu mówią co ma publicznie "stwierdzać" bo on jako osoba, która się na tym nie zna, mógłby sobie zaszkodzić jakąś niefortunną wypowiedzią w przypadku, gdy w tym czasie toczy się jakieś postępowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?