La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

7

Raz do roku wiadomości posłucham. Wszystko wina Tuska, gaz mamy, węgiel mamy, najbardziej zabezpieczeni w Europie jestesmy, wszystko najtańsze, a kopalnie to Hołownia chce zamykać. I co się potem emerytom, którzy wiedzę o świecie czerpią tylko z tej koreańskiej telewizji dziwić, że mają takie papki z mózgów?

1

@Uukasz_93 No, ale z drugiej strony jaką masz pewność, że sam nie będziesz żarł takiej papki tylko w innej formie na starość? A może nawet gorszej. A dwa, jaką masz pewność, że emeryci przed długie doświadczenie życiowe, czasami nie mają racji w pewnych sprawach, bo już jednak troszkę przezyli więcej? Nie jestem za tym, by każdego od razu wynosić na piedestał, ale doświadczenia pewne są najcenniejszą wartością.

3

@koksik2700 Dlatego pisze, że się nie im co dziwić. To jest po prostu jest czysty totalitaryzm w tym kraju. Prostytutki mają więcej honoru niż "dziennikarze" TVP.

0

@Uukasz_93 potwierdzam. Święte kobiety z tych kurtyzan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?