La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

1

Ciekawe czy Lewandowski żałuje po nocach, że nie urodził się 600-700 km na zachód. Wtedy pewnie miałby już Złotą Piłkę i zupełnie inny status na świecie.

14

@MesQueUnClub96 może w innym kraju by się nie wybił i nie zrobiłby takiej kariery. Takie gdybanie.

konto usunięte

8

@MesQueUnClub96 ciekawe czy gdybys ty urodził się 600-700 km na zachód to czy byś tez takie rozkminy łapał i przeżywał, ze Lewandowski nie dostał Złotej Pilki

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 To bycie niemcem daje jakiś bonus do zdobycia ZP, bo nie przypominam sobie w ostatnich latach takiego? Który z niemieckich piłkarzy ma również większy status obecnie od RL9 na świecie? ;)

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96
Trudno powiedzieć , a wręcz jest niemożliwością - co by było gdyby było.Natomiast jednego w tym przypadku jestem pewien.Na pewno byłby bardziej szanowany przez swoich kibiców bo to jak się Roberta traktuje , nie waham się powiedzieć ,że przez dużą cześć ludzi uważających sie za kibiców w Polsce to jest dla mnie wstrząsające.Jak można tak kogoś nie szanować tylko dla tego, że ciężką pracą osiągnął sukces z którego wszyscy możemy być dumni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?