- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
2
Siatkarski klub Jastrzębski węgiel nie moze zarejestrować swoich zagranicznych zawodników i póki co zostaje bez dwóch rozgrywających dwóch atakujących i przyjmującego wszystko przez...... Urząd skarbowy. Były zawodnik higaldo oliva podał jsw do sądu / fivb za niewypłacenie pozostałych należności wynikających z zobowiązania kontraktowego. Niewypłacenie należności nakazał urząd skarbowy któremu oliva wisiał kasę. Czyli na ludzki rozum : weź mu nie płać bo on mi nie zapłacił. Przez takowy urząd jsw nie może rejestrować zawodników a termin spłaty zobowiązania minął 24 czerwca. Takie jaja tylko w Polsce. Jastrzębski złożył odwołanie ale według mnie spora kara finansowa ich czeka o ile na tym się skończy. @Ojciec5tkidzieci @Encore@michal26
0
@Xxxbarca4ever Problem tej sytuacji jest głębszy. JW sądził się przez 3 lata z Hidalgo o pensję, po tym gdy ten odszedł do Fenerbahce w trakcie sezonu. Gdyby Jastrzębski zapłacił od razu w momencie odejścia zawodnika to nie byłoby problemu.
0
@priest9999 to też prawda tylko ze oficjalne orzeczenie fivb było wydane w tym roku i to urząd skarbowy zablokował zapłatę przez jsw. Jakby zapłacili od rwzu to jakby się poddali a to on zerwał kontrakt więc czemu mieli dawać mu hajs za resztę kontraktu skoro już nie grał u nich
0
@Xxxbarca4ever Właśnie w tym sęk że nie on zerwał kontrakt tylko JW rozwiązało z nim umowę, bo nie przyjechał na trening i zaczął trenować z Fenerbahce, gdyby zaczekali to turcy musieliby im zapłacić. Kubańczyk po prostu wykorzystał JW, ale prawnie FIVB przyznało mu rację gdyż to Jastrzębski oficjalnie zerwał kontrakt.
0
@priest9999 dla mnie ta cała sytuacja jest strasznie zagmatwana i wg mnie jsw dwa razy została zrobiona raz przez fenerbache dwa przez US. Każdy z nich wykorzystał ich do osiągnięcia swojego celu
0
@Xxxbarca4ever Zgadzam się, ogólnie FIVB też dołożyło swoje bo przez ich przepisy klub nie jest nijak chroniony i stają prawie zawsze po stronie zawodnika.
1
@priest9999 dokładnie, było już sporo podobnych sytuacji a fivb nie wyciągnęła nigdy wniosków ze swoich działań. Dla mnie fivb to jedno wielkie dno