La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

4

To niesamowite, jaką drogę przeszła Polska od czasu wyzwolenia się spod dominacji Związku Radzieckiego. Widać to zwłaszcza gdy spojrzymy, jaką drogę przebyła w tym czasie Ukraina.

W 1990 r. nasze gospodarki były na podobnych poziomach ze wskazaniem na naszych wschodnich sąsiadów. Po 29 latach od wyzwolenia się spod jarzma Moskwy, polski produkt krajowy brutto wyniósł 592 mld dol., podczas gdy ukraiński zaledwie 154 mld dol., czyli blisko 4-krotnie mniej.

No, ha tfu na UE
od maja 2004 roku z budżetu unijnego trafiło do Polski 150,2 mld euro, podczas gdy Polska wpłaciła 49,3 mld euro składek. Bilans netto wynosi 100,7 mld euro
https://www.forbes.pl/gospodarka/bilans-wplat-i-wyplat-polska-budzet-ue-od-2004-roku/qqnvmf6

5

@NaFazieHitman zaraz ci tu będą klarować że więcej wpłaciliśmy niż wzięliśmy

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?