- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
0
To jest kur zart. Mamy kur sytuacje niemal identyczna z Umtitim. Tez swietnie zapowiadajacy sie stoper z kontuzja i decyzja jak ma byc leczony...
No kur o co chodzi z tym klubem? Ile jeszcze gówna ma sie na nas wylac?
Odechciewa sie wszystkiego jak sie widzi ile złego spotkało klub w kilka dni i to kur grajac mecze o nic.
11
@Sulimo Ktoś umarł w klubie czy co? Bez przesady, że kilka kontuzji to aż takie złe rzeczy. Jako drużyna musimy sobie radzić z takimi sytuacjami, nadal mamy klasowych zawodników na każdą pozycję. Jeśli uda nam się dobrze punktować/wygrywać to tylko podbuduje drużynę.
0
@Sulimo Co Ty dzisiaj taki nabuzowany jesteś?
0
@Barcanajlepszyteam pod wpływem jest
1
@Barcanajlepszyteam No wkurw mnie to wszystko. Poza frajerstwem w ostatnich latach ten klub co chwile ma rzucane kłody pod nogi.
Tylko przyszła przerwa nikomu nie potrzebna na kadre i w 3 dni wypada 5 piłkarzy.
W pazdzierniku mamy Inter Bayern Villareal Real Bilbao i bodaj Valencie a czesc kadry wysypała sie na miesiac minimum.
Przy odrobinie farta w pazdzierniku mozna sezon przegrac
4
@Sulimo od początku mówiłem żebyś nie brał tego fajkowego ziela od gandalfa
0
@Transu96 Którego? Stary toby? Nie smierdziało wiec... :)
1
@Sulimo Z tymi kontuzjami to po prostu zwykły pech. Szkoda, że trafiło na nas, ale myślę że mamy na tyle szeroką kadrę, że sobie poradzimy.
0
@Barcanajlepszyteam I myslisz ze to koniec przy takim natłoku meczy?
0
@Sulimo
Po 1. W takim razie przestań kibicować.
Po 2. Kto powiedział że będzie jak z Umtitim?
0
@Sulimo Nie wiem czy koniec. Może nikt już z Barcy nie dozna kontuzji, a może za chwilę wyleci nam trójka/czwórka zawodników.