La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

4

@Azi a sprokurowany karny pozwala zrobić podśmiechujkę pod wąsem czy to juz ból dupy? :]

0

@arasz1819 co rozumiesz przez sprokurowany karny?

1

@Azi zagranie ręką po, którym sędzia dyktuje 11. Czy coś się nie zgadza?

0

@arasz1819 Nie wiem o jakiej sytuacji do mnie piszesz, więc nie będę się wypowiadał :)
Masz jeszcze jakieś dziwne pytania?

konto usunięte

0

@Azi ale to ty dałes durna teze ,bo ktoś sie smieje z krystyny :D wiec arasz tylko odbił piłeczke i ma do tego prawo

2

@MarioVeB! Jak chcesz się śmiać to proszę bardzo - ja się tylko dziwię jak dużo osób ma z CR problem. Bo mnie np. w ogóle nie obchodzi czy gra czy nie gra, czy błyszczy czy kopie się po czole. Nie robi mi to żadnej różnicy i dziwi mnie kiedy masa ludzi cieszy się jak dzieci bo ktoś sobie zrobił krzywdę albo nie gra w klubie. To jest dla mnie przejaw tępoty - ale to moja opinia do której mam prawo :)

0

@Azi No tak właśnie myślałem :]

konto usunięte

0

@Azi
tępota to stawianie durnych tez i generalizowanie ,a tym bardziej mówienie co kto ma robic , także twoje subiektywne zdanie może byc dla innych kompletnym idiotyzmem

1

@MarioVeB! może. Możesz również uważać że mądrością jest walenie się młotkiem w zęby. To mniej więcej ten sam poziom mądrości :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?