La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1822 Culés

5

Nie raz i nie dwa nabijałem się z Ronaldo, kiedy grał w Realu, ale teraz...
...jest mi go po prostu szkoda.
Wiem, że płaci za swoje ego i charakterek, ale naprawdę to przykre jak widzi się "upadek" piłkarza, który przez dekadę był jednym z dwóch najlepszych piłkarzy świata.
Ambicja (mental?), za którą był wielokrotnie chwalony, moim zdaniem go zgubiły i próby udowadniania non stop, że jest na topie powoduje, że się rozdrabnia jak Nicolas Cage w Hollywood.
Dla niego najlepszą decyzją byłoby przejście do MLS po Juventusie...ale ta ambicja...okazała się dla niego kotwicą, która ciągnie go w dół z prędkością światła.
Mimo, że go nie lubię, to po prostu mi go szkoda.

konto usunięte

8

@norbi77 Nie wiem, mi go nie szkoda. Po prostu wiek robi swoje i chłopina ma normalną końcówkę kariery. A koniec końców i tak zapamiętam go zarówno z wybitnej gry, jak i wielkiego ego. Czyli całokształtu kariery.

1

@norbi77 a ja się czuję jak na dobrym filmie w kinie

konto usunięte

3

@norbi77 Dla niego najlepszą opcją byłoby po prostu granie w Manchesterze i bycie mentorem dla młodych. Powinien zluzować, ale jego charakter i dążenie do wygrywania mu na to nie pozwala.

1

@BartqRKO Dlatego o tym napisałem, że przerost ambicji go gubi.

konto usunięte

1

@norbi77 No dokładnie, ale ciężko zluzować kiedy przez 20 lat grasz o najwyższe laury. Nie każdy jest gotowy usunąć się w cień i zwyczajnie cieszyć grą. Ja tam go rozumiem i jednocześnie mu poniekąd współczuje.

0

@Compadre Bardziej mi chodzi o fakt, że na naszych oczach widzimy ten "upadek" i nieudolne próby udowodnienia tego, że jest inaczej. I to jest przykre i z tego powodu mi go szkoda, że nie potrafi przyjąć do wiadomości, że jego czas się skończył.

0

@norbi77 chłopie on ma 37 lat xdxd lata świetności ma za sobą... Niektórzy piłkarze w jego wieku są już na emeryturze z nadwagą duża ... Nie rozumiem co cię dziwi ... Piłka nożna to nie siatkówka xd

0

@BartqRKO Dokładnie mam takie same odczucia.

0

@Pawci023x A przeczytałeś dokładnie to co napisałem? Bo chyba nie...

0

@norbi77 ale jak upadek xd... Jak usain bolt nie biega już tyle na setkę ile było podczas rekordu to też upadek mamy ??? Ci zawodnicy nie są już w siłę wieku dla piłkarza ... To logiczne że będą tracić forme

1

@Pawci023x "Upadek", że na siłę próbuje udowodnić, że wciąż jest na topie, ale organizm mówi "nie" i jego występy są po prostu żałosne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?