- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
7
Smokowski rozmawia z wielkim piłkarzem Włodzimierzem Lubańskim. Znakomita rozmowa, którą słucha się z przyjemnością. Chciałbym byście posłuchali przynajmniej dwie minuty od 1.14.40, bardzo wzruszająca chwila.
0
@Janiama Nie posłucham
4
@Luciano99 a szkoda bo mając 23 lata warto posłuchać kogoś kto w wieku 16 lat grał w reprezentacji Polski
1
@Janiama Pięknie opowiada Pan Włodzimierz, ta historia z formularzem imigracyjnym też dobra, nie znałem jej wcześniej :)
4
@Janiama szkoda, że byliśmy w PRL-u, bo wiele naszych gwiazd piłkarskich z tamtych lat mogłoby zrobić większą karierę
0
@Janiama To ty mi 13 lat temu na orliku powiedziałeś,że gram jak gówno i nadaje się tylko do zbierania puszek.Więc teraz mi tu nie wciskaj kitu
3
@Janiama Przeciwieństwo Bońka. Pana Włodzimierza zawsze miło się słucha. Poznałem go osobiście. Legenda.
2
@MadafakinGuy Po mundialu w 74 roku prawie cały skład grałby w najlepszych klubach europejskich. A pamiętajmy że wtedy tylko dwóch obcokrajowców mogło grać w zespole. Żmuda, Deyna, Tomaszewski, Lato, Szarmach, Gadocha, Kasperczak, Szymanowski to byli piłkarze klasy światowej
1
@Janiama On miał do Realu iść, ale komuna i te sprawy.
2
@tristan87 Był przez rok moim managerem jak grałem w Niemczech. Miałem iść do Lokeren ale syn mi się rodził na początku lipca i nie mogłem opuścić Niemiec a żona miała problemy z ciążą i musiała rodzić własnie tam. Pół roku później przyjechał Włodek z trenerem Lokeren oglądać mój mecz. Jeden jedyny raz w tamtym sezonie zostałem zmieniony właśnie w tym meczu. Tak słabo grałem. Szkoda bo mogłem fajną przygodę przeżyć a tak to trafiłem do Legii..
3
@Janiama Ja go poznałem jak Janczyk poszedł na wypożyczenie do Lokeren, a Lubański był trenerem napastników. Dawida znałem przez jego menadżera, mojego kuzyna.
0
@tristan87 A to fajna historia.
1
@Janiama Ten mój kuzyn teraz współpracuje z Zahavim i też mocno przyczynił się do transferu Lewego:)
0
@tristan87 Super, to masz fajne informacje chociaż jak znam życie nie wszystkie :)
1
@Janiama Wszystkie nie, ale od pewnego momentu wiedziałem, że Lewandowski trafi do Barcelony.
0
@tristan87 a może to jest Jerzy Kopiec :)
1
@Janiama Zgadłeś. On te słynne koszulki kupił.
1
@tristan87 ha ha, fajna historia z tymi koszulkami
1
@Janiama Jurek zawsze miał łeb do interesów. To on wcisnął Korzyma do Chelsea. Ale nie poszło.