La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

2

Mówcie co chcecie ale mnie tam nie obchodzi jak on broni i w jakiej jest obecnie formie. To jest jeden z najlepszych PO na świecie a przy Xavim może stać się najlepszym.

5

@Emhyr Oby tu nie trafił.

0

@Emhyr mało tempa w fifce, useless, jestem na nie

konto usunięte

0

@Worny Jaki argument za tym żeby nie trafił? Nie masz na rynku lepszego PO bo chyba nie wierzysz w Hakimiego. Jakby nie był w PSG to może ale stamtąd się nie da nikogo wziąć

1

@Emhyr No, przy Klopie nie jest przy Xavim będzie :)

1

@zenoowity trochę z pupy komentarz :DDDD Co ma Xavi do Kloppa? Idąc twoim tokiem to Pedri czy Lewy byliby jeszcze lepsi u niego? Czy co xD

0

@Emhyr Topowi obrońcy to Hakimi, TAA oraz Reece James, szkoda że ten ostatni przedłużył kontrakt z Chelsea niedawno. Tak czy inaczej TAA jest świetny, mam nadzieję że się uda. Warto wydać nawet 80-90mlne

0

@Emhyr A ja wolę znaleźć kogoś, kto rzeczywiście potrafi bronić. A argument, że przy Xavim mógłby być najlepszy uważam za o tyle nietrafiony, że Klopp to obecnie lepszy trener niż Xavi i akurat jemu nie można zarzucić, że nie wyciąga maksa potencjału od swoich piłkarzy.

0

@Worny Arnold w poprzednich sezonach był świetny ale widać że przydała by się zmiana otoczenia. Ogólnie cały Liverpool średni sezon zalicza póki co.

konto usunięte

0

@Worny 19/20 czy rok temu był w topowej formie i można było dyskutować o tym czy jest top1. Teraz całe Live gra słabo

0

@Messibestplayerintheworld W ataku tak, tutaj nie zamierzam się kłócić, ale w obronie to, że tak to ujmę, średnio. Do tego nawet przyjmijmy, że nasi będą chcieli go kupić to trzeba liczyć się z wydaniem +/- 100 mln na niego, zważywszy patrząc na długość kontraktu i raczej łatwej do przewidzenia niechęci Live do sprzedaży.
Ja jestem na nie, w życiu nie widzi mi się opcja wydania za niego jakiejś wielkiej kasy i nie kibicuje temu ruchowi.

0

@Malibu Wystarczy troszkę ruszyć głową i wszystko staje się jasne, ale wiem że nie warto się takich rzeczy spodziewać po ludziach z La Rambli więc tłumaczę.
Z jakiej dupy niby Xavi który zaczyna swoją poważną karierę trenerską i jeszcze nic nie osiągnął ma zrobić z Arnolda lepszego piłkarza niż Klopp?
Jest to tak bardzo logiczne jak wasze wypowiedzi na tym forum...

I o boże nie prawdopodobne... ale tak, logicznie myśląc ... czego jak już udowodniłeś robić nie potrafisz, Pedri czy Lewy mają o wiele większą szansę stać się lepszymi piłkarzami trenując z Kloppem niż to że Arnold nagle stanie się lepszy pod Xavim niż był z Kloppem.

No, NIEPRAWDOPODOBNE XD

0

@zenoowity XD! Czyli jak ktoś zaczyna być nauczycielem w technikum to mniej nauczy niż jakiś nauczyciel który już pracuje x lat? XD głupi przykład ale chyba zrozumiesz, ale wątpie bo tu ludzie są zaparci w swoje i maja ego wywalone :DDDDD?? Masz racje gdybyśmy pisali nie o Xavim który był jednym z najinteligentniejszych piłkarzy tylko o jakimś peszko czy coś.

0

@Malibu Celowo nie mówisz o fakcie że ten "nauczyciel" jest uważany za jednego z dwóch najlepszych trenerów na świecie i buduję rozwija i ulepsza zawodników od lat?
Zabawne :)
Pewnie Pirlo też jest wspaniałym trenerem bo był jednym z najinteligentniejszych piłkarzy :) Zaraz zacznie budować.
Musisz troszkę bardziej zaczarować rzeczywistość żeby dopasować do swojego komentarza... tyle nie wystarczy :) więcej magii.

0

@zenoowity no dobrze masz rację. Pasuje? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?