La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

18

"Trzy języki robocze Wielkiej Brytanii według McDonald's:
- angielski
- walijski
- polski "


Polski, językiem międzynarodowym ;D
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26

konto usunięte

4

@Kgorecki2500 i tak KFC jest lepsze.
Jedynie Drwal i big mac ratuje sytuację w Macu

6

@Rust_Cohle Wrap cola i frytki 28 ziko, to ja wolę kebsa i 3 piwa xD

0

@Rust_Cohle Ja zawsze łączyłem jedno z drugim jak byłem w galerii (bo stały obok siebie) i brałem kubełek kurczaków KFC, a do tego kilka burgerów jalapeno z maka do przygryzania i Colcę, ofkors :P ale teraz jadam trochę inaczej, więc mogę tylko powspominać.

2

@Kgorecki2500 Walijski jest fantastyczny:D

0

@Rust_Cohle w KFC tez jest po polsku :P i to dosyć od dawna xD

0

@Rust_Cohle I jeszcze tam kawę mają dobrą, a na pewno lepsza niż w KFC.

0

@Medium Panie ja się pytam gdzie tak tanie kebsy są?!

4

@Kgorecki2500 Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków!!!!11

0

@usztafik Jak ktoś bierze mały/średni to w co drugim kebabie za 20 kupisz

0

@Medium Mnie interesują tylko rozmiary dla prawdziwych mężczyzn :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?