La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

konto usunięte

3

Nadzwyczajne zyski? Kurła, co to ma być? Firma dobrze się rozwija, dobrze sobie radzi na rynku to ma wysokie i rosnące zyski... Nic w tym nadzwyczajnego. Komunizm pełną parą.

1

@TheNekro94 co to są zyski nadzwyczajne to znajdziesz w ustawie o rachunkowości z 94 roku

0

@TheNekro94 tu chodzi o przekręt ktory się nazywa za miskę ryżu.
Pisowcy weszli do spółek skarbu państwa bez konkursu.Panuje nepotyzm i zatrudnione są rodziny.Teraz im się opłaca doić ludzi i wypłacać sobie grubę pensje.Nie ma piwodu na takie ceny oprocz jednego wydoić z ludzi hak najwięcej za nim po w
wyborach nie stracą władzy.Rząd i kaczyński już dawno gdyby chcieli mogli dać normalne ceny tylko oni chcą się do wyborów nachapać.To co się dzieje to pozoranctwo a ludzie mają zapierd. Za miskę ryżu.Potem kaczyński trochę kasy weźmie z firm i użyje je do wyborów.Wpuerw nachapią się pisowcy a potem zbiorą na wybory.To plan pisu.A z ludzi idiotów będą robić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?