- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
3
@Comentateiro Xavi wytrzyma do grudnia ?
2
@Pawel13sz Ja to się zastanawiam czy to było na poważnie bo mamy rok mundialowy i w grudniu Barca nie zagra wiec jak musiała by grać Barca by Xavi wyleciał, nawet nie wiem czy nie wyjscie z grupy LM by zmiotło Xaviego
Normalnie bym to wziął za żart ale te podpórki które dodaje mnie zastanawiają.
1
@Pawel13sz Może i da radę, bo rzeczywiście wypada miesiąc na mundial. Jednak niewykluczone, że październik i listopad zmiotą Xaviego z ławki. Mnie gra Barcy nie przekonuje, a wypadło 2 kluczowych obrońców. Powiedzmy, że ma spore szanse zawieść kibiców.
2
@Comentateiro Dlaczego Cię nie przekonuje jak mamy tylko jeden remis w lidze i jedną straconą bramkę ?
1
@Pawel13sz Nie widzę spójnej gry. Są krótkie momenty płynnej gry, dużo chaosu, dużo improwizacji własnej zawodników, moim zdaniem rozegranie jest niewspółmiernie słabe do talentu i umiejętności technicznych zawodników.
Pressing choć momentami niezły, jeszcze nie przekonuje całkowicie, a pamiętaj, że w meczach w grze trzymał na Stegen.
Taki nasz zespół z potencjałem, jednak mocno nieociosany. I ja nie ma m przekonania, że to ruszy. Najlepsze na razie 45 minut z Munchen na wyjeździe, ale z niekorzystnym wynikiem.
Czyli jak widzisz wygrane mnie nie powalają, a z przegranego meczu, wyciągam spore ziarno optymizmu. Oby grali jak w 1 połowie z Bayernem.
1
@Comentateiro To jaki trener za Xaviego ?
1
@Pawel13sz Hola, hola. Niech popracuje w spokoju. Będzie sytuacja podbramkowa, to pozastanawiamy się nad możliwościami na rynku trenerów.
Przecież mogę całkowicie się mylić.