La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

7

Co by nie mowic z Ferranem jest co raz gorzej. Jest jeszcze ciągle młody, ale w takim klubie jak Barcelona gdzie trenujesz na top poziomie, albo odpalasz wcześnie, albo nic wielkiego z Ciebie nie będzie. Nie możemy powiedzieć, że nie dostał szans, bo miał ich mnóstwo, od roku praktycznie gra w podstawie, a zamiast progresowac to regresuje. Pora zacząć się rozglądać za jakimś skrzydłowym z prawdziwego zdarzenia na lewą strone. Na prawą udało się ogarnąć Raphinhe i kogoś podobnego potrzebujemy na drugą stronę.

konto usunięte

1

@Toretto Prawda ile można czekać. Bycie młodym to żadna wymówka bo on przy tych naszych młodych to już jest jak weteran.

2

@Toretto prawda. Trzeba sprobowac sprzedac zgnile jajo nim calkiem straci na wartosci

1

@Toretto Właściwie to Ferran to nie do końca LS, dużo więcej grał na prawym skrzydle.
Co do LS to nie wiem czy to prawda ale ponoć Fati preferuje właśnie skrzydło(dla mnie to bardziej napastnik) więc dramatu nie ma no i został Depay więc jeśli już to można na spokojnie szukać.

1

@Gall tak zgadza się, większość grał jako PS, natomiast tam u nas już kompletnie nie ma miejsca. Zresztą on typowym skrzydłowym nie jest, brak mu szybkości. To kolejny transfer ala Cou lub Griez czyli kupowanie kogoś kogo nie ma w naszej taktyce gdzie upchać i zawodnik traci swój potencjał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?