- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
0
Inflacja w Polsce 17,2. W Unii Europejskiej 10,1, w strefie Euro 9,1.
Można? Można. Prawdziwych liderów nie poznaje się po zajmowanych fotelach, tylko po niezaprzeczalnych wskaźnikach. Niech Zachód się uczy!
4
@Comentateiro No dziwne ze silniejsze gospodarki które po wojnie miały prosperity radzą sobie lepiej niż nasza "po-radziecka"
0
@NaFazieHitman Tłumaczenie dzisiejszej inflacji strefą poradziecką, brzmi jak zdanie rzecznika rządu PiS-u. Jakoś przed rządami nieudaczników polska waluta i inflacja trzymały odpowiedni poziom.
0
@Comentateiro odpowiedni poziom XD
0
@Comentateiro No ale nie uważasz, że państwa post sowieckie mają trudniejszą sytuację gospodarczą?
0
@Kozinho. Możliwe, że łotwa, Litwa, i Estonia. Może i inne kraje ze względów obiektywnych. Ale Polska zaczęła kroczyć ku inflacji w 2015 roku. Ostrzegali ekonomiści, którzy mówili, czym kończy się nieuzasadniony socjal i dodrukowanie pieniądza oraz fatalne decyzje Glapińskiego. Inflacja bazowa bez uwzględnienia cen energii i żywności to ponad 9% w Polsce. Upadek wartości złotego to kolejna katastrofa. Bardzo wysokie stopy procentowe, to kolejny przejaw nieudacznictwa.
Wszytko co może się walić, wali się.
Nie dzieje się nic czego nie można było się spodziewać od kilku lat. Niekompetentni nieudacznicy i populiści tak właśnie rządzą.
Przypomnę Tobie, że Polska w 2008 była państwem postsowieckim, a PKB było jednym z najwyższych w Europie w dobie kryzysu. Ale nie rządzili skrajni populiści.
0
@Comentateiro wszystko zgoda, ale weź też pod uwagę, że pkb +3.5 w Polsce to i tak mniej niż np. +1 w Niemczech.
Nie chce się spierać, bo dla mnie i pisiory i platformersi to banda nieudaczników. Reszta to ich podnóżki i nawet nie będę się odnosił.