La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

konto usunięte

11

Liczba meczów potrzebna do strzelenia pierwszych trzech hat-tricków w Premier League:

Erling Haaland- 8
Micheal Owen- 48.
Ruud van Nistelrooy- 59
Fernando Torres - 64
Andrew Cole - 65
Luis Suarez - 71

Ale przecież w PL miał nie strzelać bo tam lepsza obrona i nie miał nie mieć w ogóle miejsca. A i mówili że miał się prędzej połamać niż tam grać.

konto usunięte

4

@Emhyr 8 spotkań 3 hat tricki. Serio dojechane.

2

@Emhyr Pamiętam jak te same persony, które tak pisały, robiły sobie pałe po tym jak Haaland w pierwszym meczu nie trafił na pustaka.

A tera siedzą pochowani po jaskiniach :D

1

@Emhyr @AlexDark00 co sądzisz? Norweg bije najlepszą ligę (jak określasz),a Lewandowski świetnie sobie radzi w Hiszpanii. A przecież Niemiecka taka farmerska(według ciebie) i kilku strzelców z Niemiec się nie sprawdziło, gdzie indziej.

0

@Bagsik88 A jak tam Werner, Sancho, czy Havertz grają? Jak ktoś jest klasowy to da sobie radę. Różnica jest taka, że średniaki pokroju Jovicia, czy Alcacera w Bundeslidze są mega napadziorami.

1

@AlexDark00 Mnie interesuje głównie zawodnik Barcelony. A jeśli dalej chcesz to ok: Haaland, Aubameyang, Firmino, De Bruyne jak tam? I właśnie taka twoja wiedza.

0

@Bagsik88 Dlatego napisałem, jak ktoś jest klasowy to da sobie radę. Było wiele niewypałów i to co napisałem, że jak jesteś średniakiem i chcesz się wybić to idziesz do bundesligi. Andre Silva również tak ma w serie A flop, w La Liga flop, w Bundeslidze? Świetny napastnik... Haller również odbił się od PL będąc rewelacją bundesligi.

1

@AlexDark00 Tak samo pisałeś o Haalandzie i Lewandowskim. Porównaj jeszcze osiągniecia Messiego z Lewandowskim by Polak gorzej wyglądał.

0

@Bagsik88 Mekston przytoczył Messiego, a pisaliśmy o Lewym, to że Polak na tle Argentyńczyka wygląda jak nic to nie moja wina.

1

@AlexDark00 I wszystko jasne:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?