La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

0

Xavi to nie jest poziom na Barcę, dawać w końcu jakiegoś ogarniętego trenera. Chłop przez tyle czasu wymyślił klepanie po obwodzie. Ta gra to jest żenada.

0

@KlonaZepan A poza wrzutkami masz lepszy pomysł na autobus? Może strzelanie w obrońców? Z resztą, jak widzisz klepanie po obwodzie, to jak ty mecze oglądasz? Rywal jak się nie otwiera, to nie widać dokładnie wszystkich schematów, jak się zamknie, to niewiele taktycznie możesz zrobić poza szukaniem słabo grającego zawodnika i atakowaniem tego punktu.

0

@Rewolucja123 można kontrować, Enrique umiał wygrywać w ten sposób. Przy szybkich skrzydłach da się to zrobić.

0

@KlonaZepan Jak kontrować, jak rywal nie chce grać z tobą w piłkę, tylko samemu stosuje manerw kontrowoania? Z resztą robimy tak niejednokrotnie, rywal nas wypycha i próbujemy złapać ich na podejściu wyżej, a jak nie podchodzą wyżej, to co zrobić? No nie ma jak kontrować w takiej sytuacji.

0

@Rewolucja123 oddać przeciwnikowi piłkę?

0

@Rewolucja123 Bzdura, Barca potrafiła rozwalić Bayern za Enrique właśnie kontrami. Też silna i szybka drużyna, gdzie im do Interu. Jakoś Real potrafi skontrować każdą praktycznie drużyne.

0

@KlonaZepan Bayern wtedy potrzebował wyniku, Barcelona nie musiałą atakować, tylko właśnie Bayern.

Real? Oni się zawsze dostosywali do rywali, nikt nigdy nie wie jak podejdą do meczu. W lidze niby próbują dominować rywali, a potem LM i nie zależy im na piłce od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?