La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

0

Bramka Pedriego nieuznana słusznie, nie ma dyskusji. Sytuacja z ręką dla mnie jest potwierdzeniem tego, że Liga mistrzów to skorumpowane, j***e środowisko. Co tu się wydarzyło, osobiście oglądając powtórki byłem na 80 procent pewny że zagrał gracz Interu ręką... Dlaczego tylko na tyle? Ponieważ nie przygotowano odpowiedniej powtórki ilustrującej zdarzenie klatka po klatce by ująć moment kontaktu. Woleli nie kusić losu i nie pokazac tego detalu tylko po to by nie dawać Barcelonie słusznego karnego. Zwykle przy takich akcjach sytuacje są rozbierane na czynniki pierwsze a tutaj po prostu machnieto na to ręką i na odpierdol pokazano ludziom powtórki z których nic nie wynika. Podsumowując: walić te rozgrywki i towarzystwo wzajemnej adoracji, niech wypi******ą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?