- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
3
polski cyrk ciąg dalszy
7
@Joe_Pesci Może będę kontrowersyjny lub też nie ale moim zdaniem Mentzen ma naprawdę łeb na karku tylko sam sobie szkodzi byciem w konfie. Jakby założył swoją partię to pewnie miałbym na kogo głosować.
7
@Joe_Pesci sorry, ale za PO była ciepła woda w kranie - i to dosłownie, była.
To, że dzisiaj może jej nie być (tak jak i ogrzewania) to wyłącznie wina PiSu, który od początku swoich rządów zwiększał import rosyjskiego węgla, zahamował rozwój OZE a obecnie "zapomniał" zakontraktować gazu z Norwegii na normalnych warunkach.
Tym samym podciąganie PO/KO pod obecną sytuację z ogrzewaniem to tania zagrywka polityczna dla idiotów.
1
@Aragorn33 Ogólnie za PO w Polsce panował dobrobyt. Dziwne, że przegrali wybory.
4
@Joe_Pesci Tak, niech populista obwinia jeszcze za to PO.
1
@tristan87 Ciekawe u kogo był ten dobrobyt, bo ja nie widziałem 16/14 lat temu go
0
@Joe_Pesci może POPIS nie można traktować jako skrót, bo faktycznie to jest popis tak zrujnowac i sprzedać taki duży kraj
4
@tristan87 ludzie nie docenili jak nas przeprowadzili przez kryzys, przeszkadzały im ośmiorniczki to teraz mają PiS, który przejadł dosłownie wszystkie zyski z lat hossy przedcovidowej, nie przeprowadził jakichkolwiek znaczących inwestycji, wprowadził nas w inflację (o czym się mówiło jeszcze przed covidem bo drukowaliśmy pusty pieniądz na potęgę i pożyczaliśmy na kiełbasę wyborczą), wprowadza w recesję i sprawia, że powoli podstawowe i egzystencjalnie ważne dobra stają się luksusowymi i niedostępnymi dla wszystkich.