La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

0

Jakie myślicie są możliwe scenariusze po tym jakby Putin zdecydował się zaatakować atomem Ukraine lub urządził sobie jakieś testy nuklearne blisko granicy?

0

@paweldunajecfcb atomowy deszcz na Rosję

0

@paweldunajecfcb jeśli promieniowanie pójdzie na kraje sojuszu to NATO powinno zareagować ale konwencjonalnie czyli wjechać na Ukrainę i pogonić swolocz a może i wjechać dalej pod Moskwe i skończyć z tą pajacerka Putina raz na zawsze

1

@paweldunajecfcb jakąś by była. IMO zniszczenie rosyjskich wojsk na okupowanych terenach Ukrainy

0

@sokot Co by nie powiedzieć o Putinie, to trzyma za mordę radykalniejszych od siebie. W Rosji jest 14 mln muzułman i największy arsenał broni nuklearnej. Kiepskie połączenie. Obalenie Husseina czy Kaddafiego wszystkim wyszło na dobre... xD Czy może radykalniejsi dostali się do władzy.
Imo NATO nie powinno kiwnąć palcem.

0

@John_Doe tyle że NATO musi zareagować jeśli promieniowanie pójdzie na kraje członkowskie. Tak czy siak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?