La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

0

No dokładnie kiedyś sie oglądało akcja za akcja a nie teraz jakies szachy nuda gra gdzie postawia autobus w 11 na 20 metrze laga do przodu i moze co wpadnie teraz nudne te mecze a jeszcze jak graja ze soba np 2 dobre druzyny to kazdy sie nie chce pierwszy odkryc wiec na poczatku jest granie asekuracyjne zeby ni spierdolic i wgl ehh
Eehh wgl ta liga mistrzow staje sie faktycznie nudna....
Chyba lepiej by bylo zmienic format naprawde na Super Lige
Jest nawet taka gra w sklepie Play Dream League Soccer 22
Wpiszcie sobie tam wlasnie jest cos no mam wrazenie na styl Super Ligi zaczynajac gre od 4 ligi i np w tej najnizszej lidze sa zespoly jak
Psv Eindhoven , West ham Utd im wyzej tym lepsze druzyn a juz w najlepszej dywizji Wiadomo
P$G
BARCA
REAL
MILAN
AJAX
i kazdy gra z kazdym mysle ze to moze i by jakos odswieżylo rozgrywki bo jak narazie to wieje nuda

konto usunięte

0

@Romario87 ile Ci sypneli za reklamę tej gry?

0

@Rust_Cohle
Nic jesli juz pytasz gram wiec cholera pisze ze tam jest cos na wzór tego co chce utworzyć
Real , barca , juve

0

@Romario87 lepsza od fify?

1

@Pawci023x
No jesli pytasz czy lepsze od fify na tel nie raczej ni szalu ni ma dupy nie urywal ja przewaznie na konsoli gram ale jak kobita zajmie mi tv a leci jakie G.... za przeproszeniem to sobie wlacze gierke na tel hehe a jedyne co wlasnie chcialem podkreslic to ze tam wlasnie jest cos na styl Super Ligi i tak pozniej myslalem jak ludzie pisali kom ze w sumie wcale nie jest zly taki format rozgrywek bo skoro w grze mi sie to podoba to mysle ze w realu tez by bylo Good ;) pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?