- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
52
Leśny dziadek sobie radzi
https://x.com/SK10_Football/status/1577916867494047745
3
@mateusz1989VeB A jak to wygląda w przeliczeniu na minuty?
25
@ranger3120 napisz do CR'a ma dużo czasu na ławce, żeby podliczyć, nie bez powodu tam siedzi xD
2
@mateusz1989VeB nie ma już co porównywać nawet. Wygląda na to, że Ronaldo się wypalił. Kończy się- na każdego przychodzi pora. Może na Messiego też przyjdzie za dwa lata, kto wie.
1
@mateusz1989VeB Na zdjęciu Messi po 1 Somersby, a Ronaldo po maratonie chlania. Ronaldo > Messi
1
@CryMeARiver Można porównywać średnią g+a/minuty, wtedy to będzie miało sens. Ronaldo praktycznie nie gra, a Messi gra wszystko, jaki sens takiego porównania jak u góry? xd
2
@ranger3120 Nie gra, bo już się kończy i taka jest prawda, a będzie się ich porównywać do końca ich karier.
W LM też mamy liczyć średnią goli na mecz i stawiać wyżej Messiego w klasyfikacji? Bo wtedy to ma sens?
CR teraz nie gra w LM, można Messiemu dopisywać zdobyte bramki, przez co jego strata do Ronaldo się zmniejsza?
Czy można tylko wrzucać takie staty, jak Ronaldo góruje?
1
@CryMeARiver Według mnie największy błąd, w karierze CR'a, do którego się nigdy nie przyzna, to odejście z Realu, zostałby 2-3 lata, pewnie wpadłaby mu jeszcze LM, nabiłby trochę bramek, później USA i gitarka.
Wiadomo śmiechy śmiechami, ale jako fan piłki nożnej, patrząc na to, jakim był piłkarzem, źle się jednak ogląda, jak kończy się jego kariera.
2
@mateusz1989VeB fakt. To przykre. Rywalizacja Messi vs Ronaldo była przepiękna. Cała liga hiszpańska na tym zyskała, a my wszyscy mogliśmy to podziwiać.
2
@ranger3120 Nie gra, bo jak juz gra to c***owo xd
1
@mateusz1989VeB zmęczony po tych wyczynach to śpi. Ronaldo musi wyglądać to ćwiczy 4 pak.