La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

5

Nie ma żadnych usprawiedliweń dla Xaviego, są piłkarze to powinni być wyniki, a w takich meczach przede wszystkim ładna gra. Jeśli przegra z Realem i nie wygra z Interemm, dla mnie jest do wyrzucenia.

5

@MesQueUnClub96 W punkt.

9

@MesQueUnClub96 wyrok został wydany. Xavi pakuj się.

2

@MesQueUnClub96 wyniki są 1 bramka stracona 8 spotkan . Co ty oczekujesz??? 40 strzelonych zero straconych??? Ja wolę 3 pkt niż piękna grę

konto usunięte

0

@Mroziu Tylko że w najważniejszych rozgrywkach, czyli LM tego nie ma. Jest słaba gra i brak punktów.

2

@MesQueUnClub96 najważniejsza jest Liga.

konto usunięte

1

@VamosRakieta patrząc na to, że jesteśmy mocno uzależnieni od finansów z Ligi Mistrzów i bodajże został założony awans do ćwierćfinału, to w tym momencie sprzeczałbym się czy ważniejsza jest liga, czy wyjście z grupy.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96
Nie kompromituj się.

0

@BaroPodertos obecnie najważniejsze jest wyjście z grupy, zgadzam się, ale patrząc ogólnie, najważniejsza jest La Liga i odzyskanie tytuły Mistrza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?