La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

24

Tak oglądam te powtórki faulu na Raphinhii i moim zdaniem karny się należał.
Oczywiście Brazylijczyk wykorzystał złe ustawienie obrońcy ale faul to faul.
Prawdopodobnie byłoby 2:0, spokój i Celta by tak nie napierała.
Dodać do tego skandaliczne błędy sędziowskie z Interem przez które przegraliśmy to byłoby zupełnie inne gadanie mimo słabej gry.

6

@Roobo Reka obrońcy Celty i drugi karny też się należał, a zostanie to przemilczane.

konto usunięte

0

@Roobo Głos rozsądku.

konto usunięte

3

@Roobo Bez przesady. Naskoczył jak Neymar w peaku formy :D

0

@Roobo Moim zdaniem to było nurkowanie.

0

@Roobo Przykro mi to pisać. Ale to było nurkowanie. Gość widział nogi rywala i zaczął startować w powietrze.....

0

@Emhyr Dodał od siebie ale obrońca go zahaczył. Jeśli sędzia uznał że nurkował to dlaczego nie pokazał mu żółtej kartki za symulke?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?