- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1722 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1722 Culés
0
Mbappe, jeśli chcesz odejść z psg to zerwij kontrakt. Zrzeknij się kasy, zapłać jakąś tam karę za zerwanie i tyle. No ale to się raczej nie stanie. Uwięziłeś się tam z własnej woli
13
@VegetaPolska Kylian już składa wypowiedzenie
14
@VegetaPolska Ale mu powiedziałeś teraz
nonono
8
@VegetaPolska Czekaj już na fightradarze podnosi się do lotu jego odrzutowiec prywatny
0
@DaPidejpi no co, ale tak to jest. Przecież wszystko można zerwać. Każdy kontrakt. Tylko że trzeba by było zapłacić karę. Ale jakby to zrobił, to pokazałby ludziom że nie poszedł tam dla pieniędzy i podbudowalby tym sobie dobre imie
6
@VegetaPolska I co już fani Madrytu mu wybaczają i znowu chcą?
4
@VegetaPolska Nie po to napluł w twarz Realowi,żeby teraz zrywać dla nich kontrakt i pokazać jakąś mityczną miłość do Madrytu xd
1
@VegetaPolska Podbudował? Chyba spadłaby na samo dno, poniżej poziomu rządów Pisu i żartów w familiadzie.
0
@Emhyr tego nie powiedziałem. Ale z racji że jestem człowiekiem który daje drugie szanse innym to dałbym mu szanse.
0
@VegetaPolska Do lasek też tak gadasz?
0
@BorzyKrzys tak czyli jak?
0
@VegetaPolska Hhahahaha a pamiętam jak mówiłeś że go Real już nie potrzebuje
0
@Emhyr powiem Ci tak, mam mieszane odczucia wobec niego. Uważam że Real by sobie bez niego poradził.
1
@VegetaPolska W takich sytuacjach zawsze w głowie słyszę Sentino jak odpowiada na pytanie o dwubiegunowości
0
@VegetaPolska Może kiedyś się spełni Wasz mokry sen. A kontraktu nie można sobie zerwać od tak. Bo wtedy każdy mógłby to zrobić A klub poszukujący np zapłacić za zerwanie kontraktu. Jest to wiążące obie strony umowa. I w takim przypadku piłkarz może być zawieszony rok czy dwa. I wtedy niech sobie trenuje piłka o mur......
0
@PatrykBarca po części masz rację ale myślisz że taki zawodnik jak Mbappe zostałby udupiony? Nie sądzę, potężne pieniądze weszły by w ruch i chłop normalnie mógłby sobie grać w innym klubie po zerwaniu kontraktu
0
@VegetaPolska A co FIFA czy UEFA obchodzi jakiś Mbappe? Jak szejk z PSG ma tam taki posłuch? Udupoli by to i tyle. Nie mógł by nikt sobie na nic takiego pozwolić bo nagle co drugi by tak robił....
Bajki i tyle.