La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

5

Benzema miał swój jeden sezon życia to teraz wrócił do swojej dawnej dyspozycji, najgorzej że to on raczej wygra zp xD

44

@Herato Ale co jest w tym najgorszego? W zeszłym sezonie był absolutnie najlepszy i to właśnie za ten sezon dostanie ZP. Jego obecna dyspozycja nie ma tutaj kompletnie nic do rzeczy.

10

@Herato I za ten sezon życia dostanie ZP, przecież to nie jest nagroda za całą karierę

3

@Danny Gaucho no a jak Messi przechodząc do PSG miał chuyowy początek to był ogromny ból dupy że wygra ZP. :DDDDDDD

0

@Herato
Złota piłkę wygra za sezon 2021-22. To, że teraz ma 2 miesiące kiepskiej gry nie ma znaczenia w kontekście złotej piłki. Poza tym Benzema od odejścia Cristiano Ronaldo, czyli od sezonu 2018-19 ciągnie Real na plecach.
⚽Sezon 2018-19
30 bramek i 11 asyst.
⚽Sezon 2019-20
27 bramek i 11 asyst
⚽Sezon 2020-21
30 bramek i 9 asyst
⚽Sezon 2021-22
44 bramki i 15 asyst.

Lepiej to wszystko wrzcucic do kosza i sprowadzić klasę Karima do obecnej formy i 2 miesięcy obecnego sezonu...
''Najgorzej, że on wygra złota piłkę 2022''
Przecież wygrał tylko LM z 14 bramkami został krolem strzelców LM i wygrał ligę w której też okazał się najlepszym strzelcem, skandal normalnie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?