La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

4

Dziś na mikrofonie w TVP
Mateusz Borek i Robert Podolinski.

Kibic Realu komentuje kluczowy mecz dla losów Barcy w tej edycji Ligi Mistrzów xD

10

@AmigoBlancos chłopie, ale oceniaj go jak sam skomentujesz tyle meczów co on, nie wiesz jakie to są emocje

3

@AmigoBlancos Finał Barcy na Wembley w 2011 tez Borek komentował do tego z Bonkiem więc no xD

2

@AmigoBlancos Masakra. Daliby Laskowski+Podoliński :P

3

@AmigoBlancos ale Boras akurat jest spoko komentatorem. Fajnie się go słucha i potrafi dużo emocji wieść do swojego komentarza, także nie obchodzi mnie to, że jest kibicem Realu.

0

@Kondziubarca
Zibi komentował z Borkiem kilka meczykow, chociażby finał EURO 2008 Hiszpania-Niemcy 1-0.

3

@AmigoBlancos To prawda ale wiesz pamiętam jak Bońka tam skręcało w tym 2011, bo umówmy się ale Borek jest profesjonalny i nie czuć u niego zbytnio stronniczości ale ten Boniek to był niezły cyrk :D

1

@AmigoBlancos Co to za różnica komu kibicuje, jak jest Polakiem i lubi Lewego? Taki Orłowski komentuje od cholery różnych drużyn pomimo swoich sympatii.

TVP ma 3 opcje tak naprawde - Darek, Laskowski i Borek. Biorą najlepszego z nich. Boras to dureń w socjalach, ale swoją robotę zna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?