La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

0

ZMIENNIK NEUERA znów ratował dupska.
E. GARCIA to poziom Getafe.
PIQUE już po drugiej stronie rzeki. Lepiej się nadaje do biura niż na boisko.
ALONSO i ROBERTO nijacy.
GAVI powinien dziękować, że Dumfries frajer nie wykorzystał podania Barreli.
RAPHINIA po za niewykorzystanym podaniem od Lewego i niecelnym lobem to niewiele. Rzucenie trykotem być może było jego najcelniejszym zagraniem
KOMAR widać, że chciał, ale wielu sytuacjach znowu jeździec bez głowy. Powinna być czerwona kartka za chamski faul na Darmianie
LEWANDOWSKI super druga połowa, a właściwie końcówka, ale w pierwszej Skriniar nakrył go czapką.
FATI, sorry, ale imo nic już nie będzie. Po wejściu raczej przeszkadzał albo zły wybór. Pospieszono się z 10 dla tego chłopaka.

1

@John_Doe Aha, sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.

1

@WilliamTheBloody Heil dźwignie! ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?