- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
1
Jak dla mnie kolejny raz cierpimy przez debilną i nikomu niepotrzebną przerwę reprezentacyjną. Jak to jest, że póki u nas trenuję piłkarze i są w rytmie, wszystko jest okej, a potem lecą do swoich krajów (niektórzy, jak Araujo, za ocean) rozegrać kretyńskie i nic nie warte mecze towarzyskie i po kilku sesjach treningowych są połamani na 2 miesiące. Absurd cholerny - reprezentacje powinny grać po sezonie i tyle, rzygać się już chce.
Co do meczu - Pique dramat, to co dziś odpieprzył w obronie, to kryminał. Wysłałbym go do mycia podłóg w kiblach, a nie na trening, za tak żałosne zachowanie. Na Busiego mam mniej hejtu, ale też pokazał, że w najważniejszych meczach powinien już wygodnie usiąść na ławce.
Cieszą chociaż dwa gole Lewego i to, że sędziowanie było bardzo dobre.
0
@PJ777 można by było tak pisać, gdyby tylko piłkarze Barcy jeździli na przerwy reprezentacyjne.
1
@PJ777 Przerwy reprezentacyjne obowiązują wszystkich, nie tylko Barcelonę
0
@Adikson @PatrychoO To akurat nic nie zmienia, bo nie jesteśmy jedyną drużyną, która z tego powodu cierpi (choć mamy ogromnego pecha, że akurat tyle obrońców nam wycięło). Ogółem te przerwy są kretyńskim pomysłem, zwłaszcza, że mówimy o meczach towarzyskich - o nic. Dużo lepiej byłoby mieć sezon klubowy ciągiem, a przerwę reprezentacyjną i mecze w okolicach wakacji.
0
@PJ777 Pamiętaj, że np. w Polsce reprezentacja jest dużo ważniejsza dla ludzi niż "jakieś tam kluby". Reprezentację np. Euro2016 w 1/4 oglądała moja mama, która nawet nie wie o istnieniu takich klubów jak Barcelona XD sorry, ale przynależność narodową zawsze wybiorę ponda klubową mimo innego wymiaru drużyny i wyników (chociaż ostatnio ... no nie wiem XD)
0
@arekkkk1 Ale ja nie mówię, żeby zupełnie zlikwidować piłkę reprezentacyjną - ja też większe emocje odczuwam przy meczach Polski na MŚ/EURO, niż Barcy w LM. Ale te przerwy w trakcie sezonu są potwornie destrukcyjne i zaburzają równowagę między klubami. Najlepsze drużyny tracą, bo duża część ich składu jeździ na kadrę. Dodatkowo każda drużyna mająca w kadrze piłkarza z kraju za Atlantykiem również jest narażona na stratę, jako że podróż przez ocean i jet lag bardzo obciążają organizm.
1
@PJ777 aa to sorka w 100% się zgadzam, powinno być jak w siatkówce. Sezon klubowy, a po nim sezon reprezentacyjny. Od kwietnia koniec lig, ligi mistrzów itd. i grasz 2-3 miesiące jakieś eliminacje, turniej lub chociażby ligę narodów jak w tym roku akurat nic nie wypadnie. Nie wiem czemu jeszcze tego nie wprowadzili. Pewnie jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :/ Katary itd.
0
@arekkkk1 No no, siatkówka jest fajnym przykładem właśnie. O to mi chodziło :D