La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1898 Culés

konto usunięte

2

Śmieszne jest to, że Busi, który zagrał mecz dno ma taką samą ocenę jak Ferran, który grał przez 15 minut xD Naprawdę, ludzie... ja rozumiem, że chłopak na boisku nie pokazał nic, ale wg mnie to samo można powiedzieć o Kessim, Balde czy Roberto, którzy oceny mają wyższe.

Co jak co, ale tworząc wokoło zawodnika taką atmosferę sami wpędzamy go w jeszcze większy dół, bo słaby występ = hejt = presja = słabe decyzja = słaby występ. Ktoś powie, że piłkarze powinni przywyknąć do presji... ale wyobraźcie sobie siebie, młodego chłopaka, na którego grę patrzy dziesiątki milionów osób, a każdy zły ruch, każdy błąd kończy się wylewem szamba. Nie mówię w tym miejscu też, że należy takiego Ferrana tylko głaskać, ale sytuacja przytoczona wyżej mówi sporo

konto usunięte

0

@The_Man ja wstawiłem mu 1.

0

@The_Man Bez przesady, Roberto w defensywie słabo,ale asystę zaliczył...

konto usunięte

0

@Adi123456789 zaliczył asystę, bo Raphinha wywalczył piłkę, podał akurat tam gdzie był Roberto, który wyłożył na pustę Dembele i co? każdy z wymienionych zawodników zagrał cienko i każdy to podkreśla, a na koniec i tak Ferranowi wystawiam 1-2 niżej bo tak xD

0

@The_Man Wiadomo,ale asysta to asysta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?