La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

1

Pytanie.
Czy jeśli przegramy z Realem to Laporta zwolni Xaviego? Jak myślicie? Bo atmosfera jak widać gorąca.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom @Pawel13sz

5

@Kondziubarca Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie zrobił.

0

@Kondziubarca Xavi razem ze sztabem kasują 4 miliony euro. Nie znajdziesz nikogo lepszego za te pieniądze.

0

0

@Kondziubarca Nie. A na pewno nie do stycznia.

0

@Kondziubarca Zdecydowanie nie. Ale jeśli przegramy tak 5:0, to wtedy mogą być bardzo duże konsekwencje.

2

@Wossi61FCB @Kgorecki2500 @macio_944 Mam takie przeczucie że narazie po prostu Laporta bedzie oceniał wyniki Xaviego do przerwy na mistrzostwa świata, jeśli przewali klasyk i do tego dorzuci kolejne wtopy w La Liga to będzie naprawde gorąco grudniu.

1

@Kondziubarca imo nie zwolni, i w sumie dobrze.
Ja bym dał Xaviemu jeszcze trochę czasu, do czasu przerwy reprezentacyjnej podczas, której wypadli nam Araujo, Kounde i Christensen wyglądało to obiecująco.

Mamy fantastyczny start w lidze i jak dla mnie zwalnianie go w tym momencie będzie czystym idiotyzmem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?