La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

0

Przyszedł wam kiedyś mandat za przejazd na czerwonym świetle z kamer, bez policji, na światłach które nie maja stricte kamer do łapania kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle tylko zwykle drogowe do sprawdzania natężenia ruchu oraz w razie kolizji?

2

@Janas11224 Oj Janas. To nie są Twoje najlepsze 2 tygodnie, jeśli chodzi o mandaty. :P

0

@Ojciec5tkidzieci nawet nie mów xD ale No kto robi światła tak blisko siebie ze jedne się pala na zielono i mylą xD

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Medium nie no nie złapała mnie policja bo nikt tego nie widział. Musiało by przyjść zdjęcie i trzeba by było wksazać że to ja a auto firmowe wiec o punkty chyba nie ma co sie martwic. Aczkolwiek przejechałem juz 1000 razy na czerwonym i nigdy nic nie dostałem, teraz po prostu mi sie pali grunt pod nogami to sie pytam xD

2

@Janas11224 No nie wiem czy przejechanie tyle razy na czerwonym jest powodem do chwalenia się xd

0

@Barcanajlepszyteam nie chwale się, i nie 1000 wiadomo tylko mniej i nie perfidne chamskie stworzenie zagrożenia tylko No wiele razy się zdarzyło ze lepiej było przejechać niż hamować i czerwone się zapaliło nad autem już

0

@Janas11224 Szczęściarz z Ciebie, ja w życiu 2 razy przejechałem i za tym drugim razem od razu mandat 300 wyrwałem plus 6 punktów, chociaż właśnie zapaliło się jak już byłem na pasach, ale policji to nie obchodziło xD

0

@Medium No ale policja cię złapała tak?

0

@Janas11224 Mnie akurat policja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?