La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

2

Witam wszystkich. Nie było mnie tutaj około pięciu lat, a dzisiaj mam trochę wolnego czasu i postanowiłem się wypowiedzieć w związku ze wczorajszym remisem i ścieżka, którą podąża mój ukochalny klub.

Zacznę od tego, że moim zdaniem w dwumeczu z Interem mielibyśmy minimum 4 punkty, gdyby nie kontuzje. Moim zdaniem, aby uniknąć błędów z przeszłości musimy latem kupić trzech klasowych obrońców, żeby móc zestawić dwie równorzędne linie obrony. W przeciwnym razie może się to skończyć tak jak teraz.

Moim zdaniem zgodnie z polityka tu i teraz transfer Raphini i Toressa był złym pomysłem. Jeśli chce się kupować piłkarzy na tu i teraz, mając na uwadze fakt, iż w tym klubie trzeba robić różnice balansem ciała, dryblingiem, wykończeniem, lepiej było kupić Leao z Milanu. Ten chłopak ma to coś, i jest już ograny.

Mając na względzie obceny skład Barcelony wydaje mi się, że brakuje nam szybkich bocznych obrońców np. Teo Hernandez. Brakuje doświadczonych pomocników np. Bernardo, czy Kante. Z cakym szcunkiem, nir mozna opierac calej lini pomocy na 19 latkach. Brakuje skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, choć to najmniejszy problem. Przede wszystkich brakuje conajmniej dwóch obrońców klasy światowej. Moim zdaniem Garcia to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza, a Christemsen, też odstaje od marki klubu.

Xavi również ma lekcje do odrobienia. Nie warto być takim upartym. Pique i Busi są do pożegnania. Trener musi mieć zmysł taktyczny i szukać nowych rozwiązań.

Jeszcze napiszę o porównywaniu Benzemy i Lewandowskiego. Owszem Karim zasługuje na złota piłkę za poprzedni sezon, jednak ludzie nie pamiętają, że przez lata walka o miano najlepiej 9 na świecie toczyła się między Lewym, a Suarezem. Benzema był w cieniu CR7 i swego czasu Real nawet myślał o jego sprzedaży. Mówienie, że Lewandowski nie wchodzi w buty Benzemy to totalny debilizm. Jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Natomiast nie ma co ich porównywać do CR7, nie wspominając już o Messim.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników. Jestem pewny, że przed nami lepsze lata.
Visca el Barca!


konto usunięte

0

@Kszysiek7 "Moim zdaniem, aby uniknąć błędów z przeszłości musimy latem kupić trzech klasowych obrońców, żeby móc zestawić dwie równorzędne linie obrony. W przeciwnym razie może się to skończyć tak jak teraz."

myślisz że nas stać?

0

@Kszysiek7
Dobry obiektywny komentarz wkońcu ktoś normalny
No taki Leao by sie przydał zamiast Torresa
Raphinha jeszcze sie by obronił ale Torres juz nie koniecznie
Ogólnie nie wiem czy wczoraj widzieliście FDJ dobre wyjście do przodu potrafi minąć rywali ale czy widzieliscie jak kilka razy odpuścił krycie ?? I tylko sie przyglądał?
Jak chlopa lubie tak takie podejście nie przystoi na tym poziomie

0

@MESSIah16 Myślę, że jak się pójdzie po rozum do głowy i zrobi dasze porządki to spokojnie znajdzie się 100 ml na dwóch, a jednego dokoptuja na zasadzie wolnego transferu. Na prawą przyjdzie Messi na lewą pójdzie Dembele. Co do pomocników jest opcja Kante i Gundogana za free i powinno stanąć na głowie, żeby ich pozyskać. Przy mądrej polityce już w następnym sezonie możemy być fawortami do zwycięstwa i to nie żarty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?