La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

9

Mount: "Byłem trochę zaskoczony karnym. Nie sądzę, że to nadawało się na czerwoną kartkę"

Najlepsze w tej sytuacji z meczu Milanu jest to, że najpierw dał przywilej i gdyby Tatarusanu nie wyjął tego strzału Mounta to by pewnie Tomori nawet żółtej nie zobaczył. A, że obronił to rzut karny i czerwona i to według przepisów się obroni. Jeśli coś takiego się broni to zdecydowanie trzeba ja zmienić

Tak samo z ręką Interu tydzień temu, gdyby w Mediolanie był remis to teraz Barcelona byłaby w zupełnie innej sytuacji. Utrata kilkudziesięciu milionów euro, bo jakiś pajac na powtórce nie widzi tego co cały świat. I pajac jeszcze nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

Niech już ta Superliga powstanie i odetnie się od uefowskiej mafii.

0

@Uukasz_93 wczoraj oglądałem powtórki to aż brewke zmarszczyłem, bo dla mnie to był mega miękki faul, walka, przepychanka jakich podczas meczu wiele tyle że w polu karnym, a czerwo to już w ogóle turbo zaskoczenie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?