- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 883 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 883 Culés
3
W TVP Info węgla tyle,że wylatuje z telewizora. W TVN24 węgla nie ma,a jeśli jest to tak drogi,że nikogo nie stać.
Ja tam wierzę TVP, bo zawsze podają sprawdzone i rzetelne informacje.
6
@Przemek2323 a prawda jest gdzieś pośrodku ale nie ma naprawdę rzetelnych mediów w tym kraju które pokazałby stan faktyczny bez bawienia się w politykę.
ps. Polsat takowym też nie jest.
5
@Bobo25 Tutaj akurat śmiało można uwierzyć TVNowi. :| Większość składowisk na naszym śląskim zadupiu odzwonione i nigdzie nie ma xD
4
@marcin62 Ale że co? politycy PiSu kłamią???? niemożliwe...
1
@Bobo25 politycy kłamią? Niemożliwe..
0
@Bobo25 no jeśli proszą samorządy w paź a. Ie na wiosne, gdzie muszę się z tym organiziwać itp, aby wozili węgiel i chcą palić trucicielem brunatnym a nie kamiennym to jest to oczywiste że z tym węglem dali dupy.A brunatny to jest dać ludziom cokolwiek.Twn węgiel nadaje się tylko do przemysłu gdzie są filtry.Pis ma to w dupie co będzie ze zdrowiem ludzi.Ważne aby tvp ogłosiła sukces a winę zwalić na samorządy.A prezes żyje kupnem zabki chcociaż zadłużyli Polskę na potęngę i kupują sobie flotę samochodów.to jest pole dla filmów barei.
0
@Borneo Sorry stary ale nie da się przeczytać ze zrozumieniem twojego posta. to się gramtycznie kupy nie trzyma ;)
0
@Bobo25 sprawa jest prosta, jeśli kaczor proponuje węgiel brunatny ,ktory nadaje się do przemysłu z uwagii na filtry a chcą dawać ludziom. To dali dupy i węgla nie załatwili.Chcą winę zrzucać na samorządy swoją niekompetencje i nieudacznictwo.