La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

0

Musk będzie nadal wspierał finansowo Starlinki używane przez Ukraińców


0

@barcelonaLM SpaceX to prywatna firma, nawet jakby w ogólnie nie pomogli nie można mieć do nich pretensji

0

@barcelonaLM No, przynajmniej chwilowo odzyskał rozum.
@Herato Czy mogą przestać wspierać? Tak. Czy my możemy ich za przerwanie wsparcia krytykować? Tak bo wynikałoby ono z tego, że Musk obraził się, że go skrytykowali za jego durne wpisy na TT

0

@barcelonaLM ciekawe co to się wydarzylo od wczoraj

0

@barcelonaLM Musk dostał ogromne ilości krytyki, na biznesie by stracił to refleksja. Brawo świat jechać z pajacami co tylko kasę licza

2

@kulek22 Nie wiesz co? :D Przyszli do niego smutni panowie w garniturach z CIA i powiedzieli że nie ma wyjścia
Całkiem słusznie z resztą bo odstawia pajacerkę. Z kasą może sobie robić co chce ale niech nie politykuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?