- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
2
Benfica traci bramkę na 1-1 w Pucharze Portugalii z jakimś trzecioligowcem z Caldas xdd
0
@FcPortoFan1999 To dobrze czy źle?
0
@Borow34 Ja tam Jestem zadowolony,i trzymam kciuki za trzecioligowca.
0
@FcPortoFan1999 lepiej odpaść z krajowego pucharu czy ligi mistrzów?
0
@Gaucho W tym wypadku lepiej odpaść z pucharu,ale porażki Benfici zawsze mnie bawią.Coś jak La Ramblę pewnie porażki Realu.
0
@FcPortoFan1999 Co Ciebie przekonało do kibicowania FC Porto, jestem ciekawy. Nie zrozum mnie źle każdy kibicuje komu chce, ale twój wybór jest niecodzienny.
3
@Pedri16Future Kibicuję im od dziecka,gdy poznałem historię miasta,klubu i triumfu w lidze mistrzów 2004 to po prostu jest to mój najbardziej ukochany klub.Mój pierwszy mecz obejrzany miał miejsce bardzo dawno temu,co ciekawe to był właśnie finał ligi mistrzów w 2004 roku w Gelsenkirchen przeciwko Monaco,i to co wtedy zagrało Porto i jaka to była niespodzianka na świecie i ich granie w piłkę,nie bez powodu byli nazywani Brazylią Europy.Było wiele innych klubów,lecz nawet porażki klubu,czasem bardzo dotkliwe,jak Arsenal 2010,Bayern 2015 czy Liverpool w ostatnim czasie,lub brak wyjścia z grupy ligi mistrzów nie ostudziło mojej sympatii do tego klubu.Najświeższym sukcesem europejskim,jest dla mnie sukces Porto w lidze europy 2010/2011 i show Radamela Falcao i jego 18 bramek,i jak ta ekipa dominowała,to było cudowne.Nie przestanę temu klubowi kibicować,bo wiem że to może i mały klub,ale za to bardzo fajny :) Mój brat jest kibicem Realu,niemniej Ja jakoś nigdy nie polubiłem Realu Madryt.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawa geneza. A w Hiszpanii jaki jest twój ulubiony klub?