La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1006 Culés

konto usunięte

2

Iga wraca do formy z 1 polowy sezonu, forhend zamiata i widać tez praca nad serwisem popłaciła.

3

@wasacz Idealnie trafi z formą na WTA Finals.

0

@wasacz No nie. Gra lepiej, ale do początku sezonu daleko

1

@tbas Wcale nie jest tak daleko serwis lepszy, fh zbliża się do tamtego, na returnie jest gorzej

konto usunięte

1

@adi7adi8 Za szybko pochwaliliśmy gre i sie troche posypała od stanu 4:2 xD

1

@wasacz To przez @tbas on zawsze jest jak nie idzie :/

konto usunięte

1

@adi7adi8 Niszczyciel dobrej zabawy. (:

0

@adi7adi8 nie ty zawsze piszesz jak mam komentarz. No patrz z Czeszka przegrała widziałeś mój komentarz? Jak z Chinka straciła set widziałeś? Po co Redakcja ocenia piłkarzy po meczu. Powinni patrzeć jak było i wszystkim dać 10 bo nie wolno oceniać jak jest w danym dniu, meczu. A i komentarz napisałem przy 4-2 dla Igi

0

@tbas Wolno nawet trzeba oceniać ale jak było okej na US Open w Ostavie czy dwa pierwsze mecze w San Diego to pozytywnie nie oceniasz, a jak było słabo (bo było) Toronto/Cincinnati to jesteś :)

0

@adi7adi8 W Ostravie przegrała, a ten komentarz był przy 4-2 dla Igi. więc o jakiej krytyce mówisz? Napisałem ze to nie jest forma z początku roku i to prawda. Ale co do meczu ona to wygra. Pegula nic nie gra, tylko głowa Igi może ten mecz przegrać

konto usunięte

1

@adi7adi8 Mecz trwa. (:

0

@tbas Gdzie ja napisałem o krytyce? :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?