La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

9

Dokładnie ;(


@Lionel_Messi10

1

@Pawel13sz Ale obecny Messi nie zbawiłby już Barcelony. Naszym problemem jest cały czas tzw. DNA Barcelony, brak solidności w defensywie i mentalnego rozegrania meczu. Poza tym świat piłki odszedł od stylu tysiąca podań na rzecz efektywności.

konto usunięte

2

@Pawel13sz tymczasem ekspert z la rambli: po co nam Messi ?

2

@tobiasson92 Jakie kur** DNA Barcelony. My już dawno żadnego DNA nie mamy i nie kupujemy zawodników pod DNA i sam Xavi mówił że nie ma już żadnego skupiana się na DNA. Po prostu grają, taki widocznie ma pomysł na grę Xavi ...
Chcesz powiedzieć że 48 wrzutek za mecz to DNA Barcelony ? Albo chociaż próba grania w ten sposób ?
Skończcie pitolić farmazony zasłyszane kiedyś ... żałośnie się to czyta.

DNA Barcelony hahahhahaha problemem hahahhahaha

0

@Pawel13sz Żądam wyjaśnień z tej ,,chińszczyzny"

konto usunięte

0

@tobiasson92
Ale świat nigdy nie grał tiki taką. Takim stylem grała i gra wyłącznie Barcelona z przebłyskami Arsenalu i ajaxu. No i drużyny Pepa. I to tyle.

Wszyscy piłkarze są pod formą i upatrywał bym to jako efekt ciężkiej pracy w presezonu. Jak się nie ogarną po świętach ( powiedzmy max luty/marzec) to rzucajcie we mnie i Xaviego kamieniami.

Aleeee to, że żaden piłkarz nie ma formy to nie przypadek - przypomina mi tylko jedno - efekt ciężkiego presezonu i nawrót wielkiej formy na wiosnę.

Messi tuszował fatalną grę zespołu ( w okresie podobnym do dzisiejszego) przez wiele lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?