La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

3

Alaba nie trafił Lewego w twarz, a nawet jeśli to zrobił to czysto, nie było karnego na Lewym, a to jest czerwona kartka, pamiętajcie xD


7

@mateusz1989VeB Równi i równiejsi :P Żeby to był raz, a oni nam już ogólnie zabrali ze 3 albo nawet 4 pewne jedenastki, czy to w lidze czy w LM.

1

@mateusz1989VeB
Stwierdzam ze z tymi sedziami to ostatnio coś jest nie tak po tym filmiku co dodałes czerwo dla francuza
a dzis lewy dostal w twarz i nic ehhh dramat... pozniej ta sytuacja w polu karnym z lewym i tez nic nawet nie spr na VAR
ale zeby isc spr czy byl karny dla realu wiedzial gdzie isc
Nie mam pytan dramat jakis
Co nie zmienia faktu ze zagralismy slabo i po niżej swoich możliwości
Według mnie Po porażce w mediolanie Mental siadł i wgł chlopaki dzis grali jakby sie bali ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?