- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
3
" 433 Eros to drugi co do wielkości obiekt w pobliżu Ziemi o wydłużonym kształcie i średniej średnicy około 16,8 km. Oto jest jego wielkość w porównaniu do Nowego Jorku "
" Gra kończy się, gdy (nie jeśli) Ziemia zostanie uderzona przez obiekt tej wielkości "
Coś przerażającego...
Ludzie niestety zamiast patrzeć w górę, gdzie nasza przyszłość, to wojują na Ziemi, mordując i raniąc się wzajemnie... :/
0
@FC1899Barca No przecież iluminaci próbuja przejąć ziemię to jak już wszystko zdobędą na pewno sobie zalatwia miejsce do przeżycia w kosmosie. Ludzie zamiast korzystać z życia to właśnie się martwią takimi rzeczami i tracą czas.
8
@FC1899Barca W skali kosmosu to my jesteśmy niczym wirujący liść opadający z drzewa. To trwa moment a nam się wydaje że te tysiące lat naszego istnienia to jakaś wieczność.
0
@FC1899Barca Obiekt o tej wielkości nie zniszczy całej planety ani całej ludzkości. Zniszczenia będą ogromne i może zmieść życie z całego kontynentu, ale ludzkość przetrwa. Musk to jest manipulator na twoim poziomie w sumie ;d
1
@TheNekro94 Nie masz pojęcia o czym piszesz... Impakt uderzeniowy takiego obiektu by sprawił, że raz, zniszczeniu w chwile uległoby kilkaset km2 a jego następstwami byłoby:
- trzęsienia ziemi
- wybuchy wulkanów na całej planecie
- pył który przykryje niebo na całej planecie = brak słońca
- tsunami na setki metrów wysokości
- kwaśne deszcze
itp...
0
@FC1899Barca Najmniejsza z możliwych asteroid, która może zniszczyć ludzkość musi mieć średnicę około 30 km (ta ma 17) - i to musi być odpowiednio masywna i odpowiednio uderzyć. Asteroida o średnicy 100km na pewno zniszczy ludzkość.
1
@TheNekro94 https://tech.wp.pl/najpierw-meteoryt-potem-to-w-ten-sposob-wyginely-dinozaury,6653705625889760a
Tu masz szeroko przyjęty opis tego ( w przyjętej wersji nauki jakiej nas uczą ), co było następstwem przy uderzeniu 10 KM ( nie 17 jak na filmiku komentowanym przez Muska ) asteroidy i jej następstwa na setki lat przy wyginięciu dinozaurów...
Nasz gatunek by tego nie przetrwał, no chyba że w głębokich czeluściach pod ziemią, gdzie po kilku wiekach, zatracilibyśmy wzrok ( lub bardzo by się zmienił ) ze względu na otoczenie w jakim byśmy egzystowali.
1
@FC1899Barca Zginęło wtedy 75% gatunków, lecz był to proces bardzo ale to bardzo powolny. Ludzkość ze względu na swoją inteligencję śmiało znajduje się w 10% gatunków z największą szansą na przetrwanie, więc nie - nasz gatunek by nie wymarł po takim uderzeniu.
0
@FC1899Barca
Nie
patrz
w
górę.