- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1274 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1274 Culés
4
Mam wrażenie że gadane było że kadrę mamy pompletna. Kilka wtop i jednak niekompletna. Bo oczywiście to nie wina trenera wcale. Xavi powinien lepić z tego co ma (bo podobno miał już komplet) ewentualnie powrót Nico.
0
@sokot ale kadra jest kompletna na moje. Mamy kawał drużyny na papierze. Niestety część tego papieru ma kantuzje, a ogromna część zapomniała formy zabrać z domu/z wcześniejszego klubu.
0
@escarabajo to trzeba odbudować a nie szukać nowych transferów - albo się wierzy w projekt i umie go doprowadzić do końca albo sie szuka wymówek.
0
@sokot Ja nie mówię, żeby wszystkie nowości sprzedać i szukać nowych transferów. Jednak Cou ani Griez nie pokazali tego co potrafili wcześniej, a De Jong wciąż próbuję się odbudować. Czekać 3-4 sezony aż dany piłkarz wskoczy na swój poziom sprzed lat też jest zgubne.
0
@escarabajo na razie to jest początek sezonu w nowym projekcie Xaviego (z nabytkami jakich chciał). Niestety ale mimo bólu to jest czas sprawdzenie tranera nie rotacji zawodników - tym bardziej że powiedział że skompletował już kadre. Nie mówie by czekać 3-4 sezony ale 1-2 powinnismy. Ewentualnie jakiś korekty personalne po 1 sezonie.
1
@sokot dlatego grzecznie czekam do końca sezonu, wtedy będę zwalniał:)
0
@sokot A co mieli gadać? Mieli publicznie przyznawać, że do posiadania topowej kadry brakuje nam jeszcze kilku graczy? Do przewidzenia było, że to się tak skończy. Oprócz Kounde i Lewego Barca nie ściągnęła nikogo klasowego. Raphinha wygląda mizernie, nie jest jak narazie wart nawet połowy tych pieniędzy. Całkowita ocena nastąpi na koniec sezonu, może się rozkręci jakoś. Xavi chciał jeszcze pomocnika środkowego, którego nie dostał, a który na pewno byłby bezcenny, zważywszy na młodzież, która jeszcze ma sporo do poprawy, ale także i na ich wahania formy i na mega ciężki terminarz. Posypała się obrona, wyleciał Araujo, Christensen i Kounde i była lipa. W pomocy nie ma kim grać i non stop niemalże gra ten sam skład. Boki obrony niby obsadzone, ale prawa strona jest zbyt uboga jak na klub, który chce się bić o CL . W dodatku Bellerin kontuzjowany, choć akurat nie wydaje mi się, by to był jakiś mocno znaczący zawodnik, jeśli chodzi o jakość. Nie ma skrzydeł, nie ma za bardzo środka pomocy, nie ma obrony i mamy co mamy, niestety.
0
@Doony7 "A co mieli gadać? Mieli publicznie przyznawać, że do posiadania topowej kadry brakuje nam jeszcze kilku graczy" Skoro tak to lepiej tonować nastroje niż pitolić że jest komplet bo to strzał w kolano który właśnie zaczyna boleć.
0
@sokot Kompletna nie równa się topowa. Generalnie mieliśmy obsadzoną praktycznie każdą pozycję, oprócz prawnej obrony, jak co sezon z resztą. Później odszedł Auba, którego osobiście mocno żałuję, wypadł Depay, o obronie już wspominałem. Oczekiwania co do drużyny też na wyrost w górę wywindowali kibice, tutaj zwlaszcza, co mnie dziwiło bardzo. I oczywiście dziennikarze. Ciężko jest odbudować drużynę i wrócić na top w ciągu roku, czy dwóch. Real w 2009 był tego przykładem.