La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

5

To tylko Sport, ale bardzo chciałbym, żeby tak było. Dembele i Raphinha w ostatnim czasie grają naprawdę słabo. Brazylijczyk jest waleczny, stara się, ale jest tak mocno pod formą, że nie potrafi nawet dobrze wrzucić piłki z rzutu rożnego. Dembele robi wiatr, ale zbyt często pląta się w bezsensowne dryblingi, przez co nie ma końcowego efektu, w postaci bramek czy asyst. Naprawdę słabo to wygląda. Ferran również ma kiepski okres w raz z Ansu, ale ich ostatnie wejście z Realem dało nadzieję, że ten okres dobiegnie końca, bo obydwoje mają talent i umiejętności, aby zmienić na lepsze dynamikę naszych podciętych ostatnio skrzydeł, tym bardziej, że dobrze rozumieją się z Robertem.


0

@Pilka_jest_okragla sensu zaliczył dobre wejście ale Ferran zagral tak samo słabo jak zwykle. Dodać należy że weszli na Real który już był nazarty

1

@sokot Bo Ferran to nie jest typowy skrzydłowy, tylko biega więcej za napastnikiem, nie wiem po co taki skrzydłowy bez dryblingu, zawsze jak on gra jedno skrzydło jest nieaktywne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?