La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

14

Uwielbiam takie pokazówki dla sędziów pokazujące że jak złej decyzji by nie podjęli to są nietykalni nawet w kwestii prostych wyjaśnień. Dlaczego zawodnicy po meczu muszą się tłumaczyć jak źle zagrali a sędziowie już nie muszą wyjść przed kamery i powiedzieć czemu podjęto taką a nie inną decyzję? Na piłkarzach ciąży mniejsza presja?

8

@Azi Zgadzam się. Gdyby czuli presję, i wiedzieli, że po błedzie dziennikarze ich zjedzą, to każdą decyzję by 10 razy przemyśleli, i częściej oglądali powtórki VAR.

konto usunięte

1

@Azi Dokładnie. Powiedz coś na konferencji że zostałeś oszukany, że było fatalne sędziowanie to cię jeszcze zawieszą. Zrób jakiś sędziowski skandal o którym będzie się dużo mówiło- brawo ty, mogło się stać, w nagrodę masz hit następnej kolejki do prowadzenia, a na varze darmowe drinki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?