La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

16

Ojcze nasz, któryś jest w niebie...
Chyba już po nas , jeśli bezpieczeństwem energetycznym ma się zajmować m.in. Sasin...


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @Barca1992 @Przemek2323 @ProMILs @macio_944 @fart

4

@tomek8756 on się chyba wszystkim zajmuje xd

18

@Kessie A powinien zajmować się niczym xd

3

@tomek8756 Czekaj, lecę po te tabletki z jodkiem potasu

2

@tomek8756 Jacuś Sasin człowiek orkiestra tu popsuje, tam żle podpowie i jeszcze 70 baniek przepuści. Fenomen. xD

2

@fart Jacuś to "talent" do marnowania pieniędzy podatników, powienen dostać za to jakiś order czy coś xd

2

@tomek8756 - panie prezesie mamy dobrą i złą wiadomość
- zacznij od złej
- nie działa
- a dobra?
- zbudowaliśmy ją

konto usunięte

3

@tomek8756 Morawiecki i Sasin jak ten duet ma zadbać o nasze bezpieczeństwo to ratuj się kto może

1

@tomek8756 no, ale przynajmniej cieszy refleksja, że są elektrownie niezbędne konieczne. To łączy Konfederację i Lewicę. Obie strony chcą atomu. Będzie łatwo przechnąć. Do tej pory tylko PiS i PO byli przeciwni. Oby PiS był za i z 5-6 elektrowni powstało. Oby też nie przestraszyli się gawiedzi. Trzeba dowiedzieć się gdzie planowane są budowy i tam kupić działkę hehehehe

1

@Barca1992 Tacy fachowcy to powinni pracować dla zagranicznych firm, marnują w administracji publicznej ^^
Ale na serio,to pewnie będzie tak ,że pieniądze wydadzą,a z wyjdzie z tego,hm.. zobaczymy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?