La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

8

Bezsensowny ruch Xaviego w tym momencie. De Jong dostaje sygnał, że możesz grać zajebiście, ale twoje miejsce jest za Busim. Głupota wręcz.

0

@arasz1819 ja mam wrażenie że Xavi sobie rozpisuje zmiany przed meczem i w dupie ma jak kto gra…

0

@arasz1819 Dostaje sygnał, że zagrał dobry mecz i przy ustawionym wyniku ma odpocząć, bo kolejny mecz również zacznie od początku

0

@arasz1819 Raczej to jest ochrona. I sygnał że Holender wyjdzie w pierwszym na Bilbao . Dzisiaj koncert, mimo że jestem do niego nastawiony sceptycznie. Oby tak dalej .

1

@messicocacola i jeżeli wyjdzie w pierwszym to ok. Tak może być. Tylko, że taką zmianę można było wykorzystać zupełnie inaczej. Spróbować Garcie na tym pivocie, cokolwiek. Po co Sergio?

0

@arasz1819 No tak jak zejście De Jonga rozumiem, tak wprowadzenie za niego Busiego już jest zagadką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?